Семінар для релігійних громад традиційного (консервативного) іудаїзму в Україні

seminar-kievВ Києві з 23 по 26 вересня 2021 року відбувся семінар організований Masorti Olami для релігійних громад традиційного (консервативного) іудаїзму в Україні.
    Організатори заходу: головний рабин традиційного (консервативного) іудаїзму в Україні Реувен Стамов та представник Masorti Olami – рабин Ірина Грицевська, організатором дозвілля та культурної програми семінару – ребецин Міхаль Стамова, директор Київської релігійної громади “Масорет” — Максим Мельніков.
    Участь в цьому семінарі прийняли релігійні громади традиційного (консервативного) іудаїзму з різних міст України: Києва, Чернівців, Одеси, Харкова та Дніпра.
Щодня відбувалися екскурсії для учасників семінару, зокрема в районі Подолу.
В останній день семінару відбулося відвідування Бабиного Яру.
Курс лекцій для учасників семінару був спрямований на поглиблене вивчення Тори та релігійних норм традиційного іудаїзму.
Під час проведення семінару Чернівецька релігійна громада “Авів” за сприяння ребецин Михаль Стамової в музеї Івана Кавалерідзе на Подолі провела презентацію книги “Про що шепочуть вулиці Чернівців” . Ілюстрації до цієї книги намалювали діти, які займаються у художньому гуртку Чернівецької релігійної громади “Авів”.
Після закінечення семінару запрошені мали можливість відвідати музичний фестиваль KYIV KLEZMER FEST.

Оставить комментарий